Odbiór dyplomu, suplementu do dyplomu, odpisów oraz duplikatów dyplomów

Informacja dotycząca odbioru dyplomu, suplementu, odpisów, duplikatów dyplomu

Dyplom, suplement, odpisy oraz duplikaty dyplomu absolwent powinien odebrać osobiście. W przypadku gdy student/absolwent nie może odebrać osobiście dokumentu możliwe jest wydanie go osobie upoważnionej, przy czym niezbędne jest wówczas okazanie pisemnego upoważnienia. Upoważnienie takie powinno zawierać dane osoby upoważniającej (imię, nazwisko, nazwę kierunku studiów, adres e-mail. numer telefonu) oraz dane osoby upoważnionej (imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania). Upoważnienie to powinno być własnoręcznie, czytelnie podpisane przez studenta/absolwenta. Osoba przyjmująca upoważnienie musi zweryfikować podpis studenta/absolwenta na podstawie innych dokumentów znajdujących się w aktach studenta.

Wzór upoważnienia (wersja w jęz. angielskim) i klauzuli informacyjnej w procesie odbioru dokumentów w imieniu absolwenta- studenta (wersja w jęz. angielskim) do ewentualnego wykorzystania.