K O M U N I K A T dotyczący ważności legitymacji studenckich i doktoranckich

W związku z  uchyleniem z dniem  15 sierpnia 2021 r. rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 25 lutego 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uprzejmie informujemy, że legitymacje, które od początku pandemii były ważne bez konieczności przedłużania w systemie informatycznym i naklejania hologramu, będą ważne tylko przez 60 dni od dnia uchylenia rozporządzenia, czyli do 14 października 2021 r. włącznie.

Uchylenie ww. rozporządzenia oznacza, że od 15 października 2021 r. w celu przedłużenia ważności legitymacji studenta/doktoranta należy nakleić nowy hologram.